Втеча Плато / Plato's Run (1997) українською онлайн

Опис фільму:
Колишній морський піхотинець Плато Сміт приймає пропозицію своєї старої подруги Марти звільнити і вивезти з Куби за великі гроші вязня Фелікса Гомеса. Його батько очолює кубинську громаду в Майамі. Плато і його армійський товариш Сем Мекріс під безперервним вогнем витягують кубинця з в'язниці.

Звільнений стріляє в кубинського лідера і вбиває його. Після сутички з Плато, Фелікс зникає і у вбивстві Гомеса - старшого звинувачують Сміта. Його переслідують поліція Майамі, агенти ФБР і кубинські іммігранти. Плато вирушає на пошуки Фелікса, який працює на міжнародного торговця зброєю Алекса Сеноркяна ...
Скріншоти:

Додаткова інформація:
Жанр: екшн
Країна: СШАКіностудія / кінокомпанія: Minefield Productions Inc.
Режисер: Джеймс Бекет (James Becket)
Актори: Гері Бьюзі (Gary Busey), Рой Шайдер (Roy Scheider), Стівен Бауер (Steven Bauer), Джефф Спікмен (Jeff Speakman), Тіані Варден (Tiani Warden), Меггі Майатта (Maggie Myatt), Гораціо Ле Дон (Horacio Le Don), Даг ДеЛюка (Doug DeLuca), Дебора Магдалена (Deborah Magdalena), Мелані Чартофф (Melanie Chartoff), Сальвадор Леві (Salvador Levy), Марк Маколей (Marc Macaulay), Джулі Аптон (Julie Upton), Кріс Хінтон (Chris Hinton)

Роздають: [~2] 
Завантажують: [~0]

 

Примагнітити торрент

Завантажити
торрент

 µTorrent FAQ  Magnet-Url FAQ

Переглянули: 1933Коментарів: 0
Ім'я *:
Email *:
Усі смайли
Код *: