[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Правила форуму
Правила форуму

Дані правила діють на всій конференції. В окремих розділах і форумах конференції можлива наявність власних правил, які уточнюють і деталізують правила поведінки в них. При цьому дані правила залишаються обов'язковими у будь-якому випадку.

Правила вводяться для створення комфортної і конструктивної атмосфери спілкування. Якщо Вас не влаштовує встановлена форма спілкування, утримайтеся від участі в даній конференції.

I. Реєстрація користувачів.

 1. Реєструючись на форумі, користувач погоджується виконувати дані Правила.
 2. Для реєстрації на форумі користувач повинен надати діючу адресу електронної пошти. Ми гарантуємо конфіденційність вказаної інформації.
 3. Вибір імені користувача (nickname) є вашим виключним правом. Адміністрація залишає за собою право вжити заходів до припинення використання nickname, якщо його використання порушує загальноприйняті моральні і етичні норми або є образливим для інших користувачів форуму. Заборонена реєстрація nickname, схожих вже з існуючими до ступеня, які можуть ввести в оману інших користувачів форуму.
 4. Заборонена неодноразова реєстрація одним користувачем, поза залежністю від цілей, з якими така реєстрація проводиться. Дане порушення є вкрай серйозним і веде до блокування всіх облікових записів.
 5. Якщо ви не проявляєте активність на форумі протягом тривалого часу, ваш обліковий запис може бути видалений.

  II. Порядок поведінки на форумі.

  1. Спілкування на форумі будується на принципах загальноприйнятої моралі і мережевого етикету.
  2. Суворо заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, в незалежності від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані. У тому числі при підміні букв символами.
  3. Категорично забороняється будь-яка реклама, в тому числі реклама інтернет-проектів (за винятком випадків попереднього узгодження з адміністрацією).
  4. Ваш підпис на форумі не може бути довшим 2-ох рядків. До неї пред'являються ті ж вимоги, що й до повідомлень на форумі.

   III. Публікація повідомлень.

   1. Назва теми повинна бути інформативною, максимально чітко відображаючи зміст проблеми.
   2. Перед створенням нової теми переконаєтеся, що ви створюєте її у форумі відповідної тематики, а також постарайтеся переконатися в тому, що дане питання не обговорювалося раніше.
   3. Заборонено створення однакових тем в різних розділах і розміщення однакових за змістом повідомлень у різні теми.
   4. Намагайтеся не робити граматичних помилок у повідомленнях - це створить негативне враження про вас.

    IV. Відносини між користувачами і адміністрацією.

    1. У своїх діях адміністрація форуму керується здоровим глуздом і внутрішніми правилами управління форумом.
    2. Обговорення дій адміністрації (адміністраторів і модераторів форуму) категорично забороняється в будь-яких форумах і темах, за винятком спеціалізованого форуму, призначеного для обговорення всіх аспектів роботи порталу і всього форуму.

     Адміністрація залишає за собою право змінювати правила з подальшим повідомленням про це користувачів форуму. Всі зміни й новації на форумі проводяться з урахуванням думок і інтересів користувачів.