[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Основний » Лавка обговорень » Жанри кіномистецтва (Опис жанрів)
Жанри кіномистецтва
LegosДата: Четвер, 17.12.2015, 17:06:09 | Сообщение # 1
Адміністратор сайту
Группа: Адміністратор
Сообщений: 62
Награды: 17
Репутация: 24
Статус: Offline
Жанри Кіномистецтва

Жахи онлайн
Фільм жахів або Горор (англ. horror film, horror movie) — жанр художнього фільму. До фільмів жахів або ж горорів належать фільми, що покликані налякати глядача, вселити почуття хвилювання та жаху, створити напружену атмосферу жаху чи нестерпного очікування чогось жахливого.


Фільми-катастрофи Онлайн
Фільм-катастрофа (англ.disaster film) - фільм, герої якого потрапили в катастрофу і намагаються врятуватися. Специфічний різновид трилер а і драми. Мова може йти як про природну катастрофу (смерч, землетрус, виверження вулкана і т. п.) або техногенну катастрофу (катастрофа літака, наприклад).Постапокаліптичні фільми Онлайн
піджанр твердої наукової фантастики, в якому дія розвивається у світі після якої-небудь глобальної катастрофи. Серед можливих глобальних катастроф — третя світова війна з застосуванням ядерної, хімічної або біологічної зброї, вторгнення інопланетян, повстання машин (роботів) на чолі із штучним розумом, пандемія, падіння астероїда, відродження динозаврів тощо. Пост-апокаліптична фантастика знаходиться в світі або цивілізації після такої катастрофи, яка руйнує світ. Тимчасові рамки можуть бути відразу ж після катастрофи, зосередивши увагу на стражданнях або психології людей, які пережили цю катастрофу або значно пізніше, часто включаючи тему, що існуючі попередні цивілізації забуті (або міфологізовані). Постапокаліптичні історії часто відбуваються в не-технологічному майбутньому світу, чи світі, де залишаються лише деякі розсіяні елементи технології. Часто історії відбуваються в альтернативному світі.Індійські фільми Онлайн
Індійські фільми - це фільми, які тісно пов'язані з Індією, їхніми традиціями та звичаями.Водяні фільми Онлайн
Водяні фільми - це фільми, дія яких переважно відбувається у воді (озеро,море,річка,океан). Вода в цих фільмах є ключовою ролю.


Субтитровані фільми Онлайн
Субтитровані фільми - це текстова версія, що супроводжує аудіовізуальну продукцію і переважно має вигляд написів у нижній частині теле- чи кіноекрану. Субтитри можуть використовуватися для перекладу іноземних фільмів чи телевізійної продукції. Або ж вони можуть бути письмовим відтворенням діалогу мовою оригіналу. Субтитри мовою оригіналу з додатковою інформацією дають доступ людям із вадами слуху до аудіовізуальної продукції. Телевізійні субтитри можуть передаватися за допомогою телетексту.Фентезі Онлайн
Фе́нтезі (англ. fantasy — фантазія) — жанр літератури, що з'явився в Англії у середині XX століття, який примикає до фантастики, але в більш вільній, «казковій» манері використовує мотиви далеких переміщень у просторі й часі, інопланетних світів, штучних організмів, міфологію древніх цивілізацій.


Пригодницькі фільми Онлайн
Пригодницький фільм - жанр кіномистецтва. На відміну від бойовика, акцент зміщено з грубого насильтва до кмітливості та винахідливості героя, уміння перехитрити злодія. У пригодницьких фільмах головний герой повинен оригінально виплутуватися зі складних ситуацій. Також доволі імовірним є хеппі-енд.


Триллери Онлайн
Трилер (англ. thrill — «викликати гострі емоційні відчуття ») — особливий жанр кіно та літератури, в яких специфічні засоби повинні викликати у глядачів або читачів тривожне очікування, тривогу, страх.


Еротичні фільми Онлайн
Еротичний фільм — жанр кінематографу. Фільми цього жанру спрямовані на те, щоб викликати у глядача сексуальне збудження і еротичні фантазії. Неповнолітні на сеанси не допускаються. На відміну від порнографії в еротичних фільмах не показуються подробиці сексуальних зносин, майже ніколи не показується чоловічий пеніс або еякуляція.


Комедії Онлайн
Кінокоме́дія — комедія в кіно. До цього жанру кіномистецтва відносяться фільми, які ставлять за мету розсмішити глядача, викликати усмішку, поліпшити настрій. Разом з драмою, фільмами жахів та науковою фантастикою, комедія - один з найзагальніших жанрів фільму.Космічні фільми Онлайн
Космічні фільми - це фільми в яких присутня дія в космосі або на інших планетах. Дія може розгортатися і на землі, але обов'язково щоб була іншопланетна форма життя, наприклад, війна іншопланетян  проти землі або навпаки їх життя на землі.
Одним словом, космічні фільми - це фільми які тісно пов'язані з космосом.Містичні фільми Онлайн
Мі́стика (від грец. μυστικος — «прихований», «таємний») — надприродні явища і духовна практика, спрямовані на зв'язок із потойбічним світом і надприродними силами. Якщо ціллю містичної практики є безпосередній зв'язок (єднання) з Богом і божественними силами, тоді говорять про релігійну містику. Окультизм, ворожіння і тому подібне відносять до нерелігійної містики.


Романтичні фільми Онлайн
Романтичний жанр - це світовідчуття, в якому провідну роль грають ліричні й драматичні емоції, мрії, ідеали і душевний підйом. Романтичний погляд може бути протиставлений погляду раціонального, прагматичного. Романтика або романтичні відносини виникають, як правило, лише в деяких ситуаціях, коли вплив зовнішнього світу в свідомості людей нівелюється, а на перший план виходять їх відносини між собою, виникає потяг одне до одного. Як правило, це відбувається у відокремленій (інтимній) обстановці.Також люди-романтики - це люди, що живуть більше в мріях, а не в реальності, люди, романтично налаштовані, схильні до мрійливості, до ідеалізації інших людей і життя.


Пародії Онлайн
Пародія — Наслідування іншого фільму.


Мультфільми Онлайн
Мультиплікація (з лат. multiplicatio — розмноження, збільшення, зростання) або анімація (з лат. anima — душа і похідного фр. animation — оживлення) — вид кіномистецтва, твори якого створюються шляхом зйомки послідовних фаз руху намальованих (графічна мультиплікація) або об'ємних (об'ємна мультиплікація) об'єктів. Ці твори називають анімаційними або мультиплікаційними фільмами (мультфільмами). Перші мальовані фільми були випущені в 1908 у Франції, об'ємні — в 1911 у Росії.


Бойовики Онлайн
Бойовик, екшн (англ. Action movie — досл. «фільм дії». розмов. — «Екшн») — поєднує в собі драматичний жанр фільму разом з нестримними діями. Містить, наприклад, бійки, автомобільні переслідування, вибухи, стрілянину і тому подібне. Жанр, в основному, показує самостійні намагання героя відновити справедливість, що нерідко переростає у маленьку війну. Проте не слід плутати екшени з фільмами про війну.


Документальні фільми Онлайн
Документальним називається фільм, в основу якого покладені зйомки реальних подій та осіб. Темою для документальних фільмів найчастіше стають історичні події, культурні та соціальні явища, відомі особистості та товариства.


Вестерни Онлайн
Вестерн (англ. western, буквально — західний) — напрям мистецтва, характерний для США, може включати різні жанри, наприклад, комедію, бойовик, детектив, трилер і навіть фантастику; вестерн характерний для кінематографа, телебачення, літератури, живопису і інших видів мистецтв. Дія у вестернах в основному відбувається в другій половині XIX століття на Дикому Заході — майбутніх західних штатах США, а також і в Західній Канаді і в Мексиці. Вперше з'явився в літературі, потім в кінематографі. Як кінематографічний жанр поширився із США на інші країни, які поступово створили свої власні еквіваленти вестерну.


Драми Онлайн
Драма (гр. drama — дiя) жанр кіномистецтва, який життя й хаpактеpи геpоїв, гостpi конфлiки pозкpиває чеpез pозмови дiйових осiб (монологи, дiалоги, полiлоги) i пpизначений для сценiчного втілення. Має iндивiдуалiзовану мову пеpсонажiв i сценiчнi засоби.


Мелодрами Онлайн
Мелодрама (від гр. melos - пісня і drama - дія) - 1. Музично - театральний жанр, поширений у XVIII ст., драматичний, що супроводжується музикою


Фантастика Онлайн
Фантастика - Поняття, образи, створені уявою, тобто такі, що не відповідають дійсності; вигадка, казка.


Історичні фільми Онлайн
Історичний фільм (факт) реальний, дійсний, невигаданий, засвідчений; (- подію) знаменний, незабутній, славетний, великий; (- обставини) минущий, не вічний; (- факт історії) задокументований.


Військові Онлайн
Військові фільми - жанр кіномистецтва, у якому пряме відношення має військова служба.Кримінальні фільми Онлайн
Кримінальні фільми - це правопорушення (суспільно небезпечне діяння), вчинення якого тягне застосування До особи заходів кримінальної відповідальності . Злочини можуть виділятися з загальної маси правопорушень за формальною ознакою (встановлення ЗА них кримінального покарання , забороненої законом ), а також за матеріальною ознакою (висока ступінь небезпеки їх для суспільства, істотність заподіюваних ними порушень правопорядку ).Екшени Онлайн
Екшн (англ. Action movie — досл. «фільм дії». розмов. — «Екшн») — поєднує в собі драматичний жанр фільму разом з нестримними діями. Містить, наприклад, бійки, автомобільні переслідування, вибухи, стрілянину і тому подібне. Жанр, в основному, показує самостійні намагання героя відновити справедливість, що нерідко переростає у маленьку війну. Проте не слід плутати екшени з фільмами про війну.Детективи Онлайн
Детектив (англ. detective, від лат. Detego - розкриваю, викриваю) - кінематографічний жанр, описують процес дослідження загадкової події з метою з'ясування його обставин і розкриття загадки. Звичайно як такої події виступає злочин, і детектив описує його розслідування і визначення винних, в такому випадку конфлікт будується на зіткненні справедливості з беззаконням, що завершуються перемогою справедливості.Спортивні фільми  Онлайн
Спортивні фільми (англ. sport, скорочення від первинного англ. disport - «гра», «розвага») - організована за певними правилами діяльність людей, що складається в зіставленні їх фізичних та інтелектуальних здібностей, а також підготовка до цієї діяльності і міжособові відносини, що виникають у її процесі.Сімейні фільми  Онлайн
Сімейні фільми - це фільми, рекомендовані для сімейного кола людей. Метою сімейних фільмів є інтерес, захоплення, навчання, повчання від фільму.Казки  Онлайн
Казка - епічний жанр усної народної творчості: прозаїчний усну розповідь про вигадані події. Вид розповідного, що включає в себе різножанри, які спираються на вигадку.Дитячі фільми Онлайн
Дитячі фільми - це фільми, рекомендовані для дітей, які легкі для перегляду дитини. Фільми цього жанру повчають дітей, кажуть дитині що погане, а що добре.Біографічні фільми Онлайн
Біографічні фільми - кінематографічний жанр, що оповідає про долю знаменитої, відомої особистості протягом усього життя або в найбільш важливі драматичні її моменти. На відміну від картин, заснованих на справжніх подіях, або історичних фільмів, метою фільму-біографії є не хронікальне освітлення збувшихся фактів і подій, а вплив конкретної персони на їх результат.Бойові Мистецтва  Онлайн
Бойові Мистецтва - це різноманітні системи тренувань та традицій, скерованих на ведення бою у певний спосіб. Особливою ознакою жанру є бойові навички в фільмі.Короткометражні фільми Онлайн
Короткометражні фільми - це міні-фільми, які тривають короткий проміжок часу.Новорічні/Різдвяні фільми Онлайн
Новорічні/Різдвяні фільми - це фільми тісно зв'язані зі святами "новий рік" та "різдво".Міфічні фільми Онлайн
Міфічні фільми - оповідь про походження певних речей, явищ, світу, за участю надприродних істот — богів, демонів, і героїв. Міф є основою різних релігійних систем, фольклорних традицій, художньої творчості. Окремі міфи, які складають певну систему, утворюють міфологію того чи іншого народу, яка лежить в основі характерного для нього світогляду.Вампірські фільми Онлайн
Вампірські фільми - це фільми про міфологічні або фольклорні неживі істоти (інші назви невмерлі, оживлені, мертвяки), зазвичай ожилі людські трупи, які живляться людською і/або тваринною кров’ю.Зомбапокаліптичні фільми Онлайн
Зомбапокаліптичні фільми - внаслідок невідомого, або відомого, мертві оживають, і стають зомбі. Зомбі зненацька стали реальністю, яка загрожує загибеллю всьому людству.Автомобільні фільми Онлайн
Автомобільні фільми - це фільми, в яких основна дія відбувається в наземному транспорті, або пов'язане з цим.Авіаційні фільми Онлайн
Авіаційні фільми - це фільми, в яких основна дія відбувається в повітряному транспорті, або пов'язане з цим.Вірусні фільми Онлайн
Вірусні фільми - жахлива інфекція виривається в світ. Вбиваюча людей у страшних муках, вона моментально й глобально поширюється яким-небудь шляхом серед людей. Примітка: жанр містить тільки природні віруси (без вигаданих). Середньовічні фільми Онлайн
Фільми, події яких відбуваються в середні віки - описувані історії між V і XVIII століттям. А також вигадані світи, де б'ються на мечах, скачуть на конях, живуть в замках тощо. Залізничні фільми Онлайн
Залізничні фільми - це фільми, в яких основна дія відбувається в залізничному транспорті, або пов'язане з цим. Музичні фільми Онлайн
Музичні фільми - це безліч сюжетів поєднаних одним спільним - чудовою музикою і запальними танцями. Мюзикли Онлайн
музично-сценічна вистава, в якій поєднуються різноманітні жанри і виражальні засоби естрадної та побутової музики, хореографічного, драматичного і оперного мистецтва. Віршовані фільми Онлайн
Віршовані фільми - фільми, подані у віршованій,поетичній формі.Чорно-білі фільми Онлайн
Здебільшого старі фільми, чорно-білого кольору.Біблійні фільми Онлайн
Біблійні фільми зняті на основі сюжетів описаних в Біблії. Вони повною мірою відображають суть Біблійного сюжету і дають можливість на власні очі побачити, про що написано в Біблії. Біблійний фільм призначений насамперед для того щоб глядач зміг перейнятися сюжетом, історичними паралелями і міг візуалізувати для себе героїв Біблійних книг.
Гра акторів, робота режисера і оператора, масштабні зйомки і цікавий сюжет - все це змушує глядача, дивитися біблійний фільм не відриваючись і всім серцем сприймати що відбувається на екрані, радіючи і переживаючи разом з героями Біблійних оповідей.Кулінарні фільми Онлайн
Фільми про кухарське мистецтво їжі і людей, чиї життя переплетені з кулінарією.Німі фільми Онлайн
Загальноприйняте позначення кінематографу у перші десятиліття ХХ століття його історії, коли фільми виходили на екрани без синхронно записаного звуку. Саме відсутність доступної технічної можливості запису і синхронного відтворення звуку (а не, скажімо, відсутність кольору) виявилося найбільш важливою обставиною, що визначила художню специфіку кінофільмів у цей період.

Відсутність у фільмах усної мови стало каталізатором пошуку нових можливостей організації образотворчого ряду. Завдяки цьому обмеженню склалася «німа» школа викладу складного сюжету засобами монтажу, з'явилися титри, основою акторської гри став специфічний вид пантоміми.Фільми від першої особи Онлайн
Прожити кілька хвилин життя очима головного героя - недозволена розкіш, доступна, хіба що, в деяких комп'ютерних іграх. POV (вид від першої особи) - прийом, до якого в кінематографі вдаються вкрай рідко. А даремно! Саме завдяки такому ефекту глядач може майже приміряти "шкуру" персонажа і повністю зануритися в атмосферу картини.Шпигунські фільми Онлайн
Фільми, в яких займаються шпигунством - прихованим збором інформації про одну з конфліктуючих сторін на користь іншої сторони.Фільми про подорожі в часі Онлайн
Переміщення людини або будь-яких об'єктів із сьогодення в минуле або майбутнє, зокрема, за допомогою технічного пристрою, званого «машиною часу», або іншим способом.Психологічні фільми Онлайн
Психологічні фільми діляться на категорії:
1 - Фільми, які розповідають про становлення психології, психотерапії та суміжних галузей; долі і професійному становленні конкретних історичних персонажів.
2 - Фільми, де можна побачити за роботою психолога або психотерапевта: техніку, моделі поведінки, приклади надання успішної і неуспішної професійної психологічної допомоги, розібрати проблеми, помилки психологів, їх знахідки і удачі.
3 - Фільми, що дозволяють проаналізувати і осмислити з точки зору філософії та теорії основних терапевтичних модальностей особистісні та міжособистісні проблеми, психологічні кризи людей (в тому числі інвалідів та осіб з нервово-психічними і соматичними захворюваннями), в подоланні яких може бути надана психологічна допомога.
4 - Фільми, що демонструють можливість подолання, самодопомоги, тобто - Особистісний ріст персонажів.
5 - Фільми де демонструються зразки психопатології персонажів можуть служити ілюстраціями до курсу патопсихології або психіатрії.Азійські фільми Онлайн
це фільми, які тісно пов'язані з людьми азійської зовнішності, їхніми традиціями та звичаями. (Китай, Тайвань, Корея, Японія, Гонконг тощо)Фільми про Іншопланетне вторгнення Онлайн
популярна тема в науковій літературній і кінематографічній фантастиці, головною тезою якої є приховане або пряме вторгнення позаземних цивілізацій для підпорядкування людського роду (землян) або його знищення і захоплення ресурсів планети.Літні курортні фільми Онлайн
Сонце, море, пісок. На вас чекає райські пейзажі на літніх курортах, а також пригоди, кохання та боротьба за життя на безлюдних островах.Зимові курортні фільми Онлайн
Фільми про зимові курорти та пригоди на ньому, здебільшого гірськолижний курорт.Art-house фільми Онлайн
Авторське кіно або Арт-гаус (англ. art-house) — тип фільмів, які відрізняються від масового кіновиробництва тим, що вони розраховані на вузьке коло глядачів, найчастіше підіймають як гострі соціальні аспекти, так і глибокі питання внутрішнього світу людини.

Поняття арт-гаус виникло в 1940-х роках XX століття в США, де арт-гаусами називали кінотеатри, що показували довоєнні класичні голівудські кінострічки, а також фільми іноземного (тобто не американського) і місцевого незалежного виробництва.

Авторські фільми зазвичай знімаються невеликими кіностудіями із невеликим бюджетом. Вони також як правило відрізняються від фільмів великих кіностудій (таких, як, наприклад, Paramount Pictures або Walt Disney Pictures) сюжетом, часто серйознішим та інтелектуальним, розповідають більш творчі та незвичайні історії.

Ці фільми некомерційні та вважаються противагою масовій культурі Голівуду.

Також стосовно цього поняття вживають синоніми: авторське кіно, інтелектуальне кіно, альтернативне кіно, експериментальне кіно, авангард.Весільні фільми Онлайн
Під час підготовки до весілля, багатьох майбутніх наречених роздирають протиріччя. З одного боку - хочеться відволіктися від тортів і суконь, що  раптово навалилися на голову, а з іншого - не хочеться випадати з цієї атмосфери, щоб утримати хвилю і, як справдешній серфінгіст, протриматися на ній до самого берега, тобто РАГСу.

Ми пропонуємо щось середнє - подивитися фільми про весілля. На щастя, цю тему люблять (деколи здається, що ЗАНАДТО люблять) в Голлівуді. Так що є з чого вибрати. Представляємо вашій увазі чортову дюжину фільмів про весілля, наречену, нареченого, приготуваннях та інші, такі знайомі  Вам речі.Відьомські фільми Онлайн
Фільми про людей з надприродними силами, про чаклунів і чаклунок.Містерії Онлайн
Містерія - це таїнство, таємний релігійний обряд на честь якогось божества. Містерія інсценізувала народження, смерть і воскресіння.Псевдо-документальні фільми Онлайн
кінематографічний жанр, якому властиві імітація документальності, фальсифікація і містифікація. Жанр оформився в США в 1950-і роки у відповідь на комерціалізацію документального кіно з відповідними наслідками: зі все більшою кількістю дезінформації та ігрових сцен.

Псевдо-документальний фільм, на відміну від пов'язаного з ним мок'юментарі, не завжди задуманий як сатира чи гумор. Він може використовувати методи документальної зйомки, але із сфабрикованими сценами, акторами, чи ситуаціями. Псевдо-документальний фільм також може використовувати цифрові ефекти, змінювати відзняті епізоди з реальності або навіть створити повністю штучне місце дії.Інші фільми Онлайн
Інші фільми - це фільми які не належать до жанрів наведених вище.


© Все, що потрібно людині - сміливість{|}Додавати на цей сайт кінострічки озвучені українською мовою.{|}Пункт призначення{|}{|}{|}
 
Форум » Основний » Лавка обговорень » Жанри кіномистецтва (Опис жанрів)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: